Ми виконуємо такі роботи:

  • Дезінсекція (знезараження) складських приміщень, елеваторів, елеваторних банок;
  • Волога обробка складських приміщень, елеваторів, прискладської території;
  • Поставка фумігантів,та препаратів від гризунів;
  • Фумігація зерна та млинів;
  • Дератизація боротьба з гризунами;
  • Виготовлення фумігаційних зондів.

Ціни на послуги станом на лютий 2020р.

Вид робіт Ціна
Подвійна обробка приміщень препаратом К-Обіоль від 0.55коп. до 0.60
Подвійна обробка приміщень іншими препаратами від 0.48коп. до 0.54 коп
Фумігація зернових препаратами китайського виробництва від від 18,00 грн. за 1 тону.
Фумігація зернових препаратами Бразильського виробника (Магтоксин) від 22 грн. за 1тону

Перша обробка

Перша обробка - мокра обробка приміщень генератором холодного тумана підходить, як для закритих приміщень, так і для обробки прискладської території, авто прийомок та інших об’єктів, які розташовані на території під відкритим небом. Дезінсекція (знезараження) проводиться з додаванням до препарату спеціалізованого прилипала, що підвищує дію препарату на 15-30%. Цей метод проводиться розпилювачами на масляній основі, яка після обробки залишає захисну плівку на всіх оброблених поверхнях, заповнює повністю закрите приміщення газовою сумішшю та видає залишковий захист на довгий термін.

Така обробка дуже ефективна в закритих приміщеннях. Після такої обробки шкідники, які будуть проникати до приміщень через щілини в стінах та в даху, при контакті з поверхнями, обробленими таким методом, будуть гинути до 80%. Дана обробка проводиться термічним генератором гарячого тумана для того, щоб газ міг піднятись до повної висоти приміщення та знешкодити шкідників у всіх важкодоступних місцях.

Принципи роботи обладнання та методи обробки

При подвійній обробці приміщень використовуються генератори гарячого тумана, до яких препарат готується на масляній основі з додаванням прилипача, який підвищує дію препарату від 15% до 30%. Цими генераторами газом заповнюются усі приміщення, норії та обладнання.

Цей газ заповнює усі куточки та щілини, не пропускаючи жодного міліметра, включаючи дах. Після такої обробки усі поверхні вкриваються тонкою плівкою з препаратом і при контакті шкідників з обробленими поверхнями, так як ми використовуємо препарати контактно-кишкової дії, частина шкідників гине, які проникають або завезені з продукціею при контакті з такими поверхнями.

Прилад для бородьби з шкідниками

У генераторах холодного туману (ультра мало об’емні розпилювачі), скорочене – УМО, використовується диспергаційний принцип утвору аерозолю. Механізм розпилення полягає в наступному: під дією гідравлічного тиску й аеродинамічної сили повітря рідина витягається у вузькі струмки, які потім розриваються на краплі під дією сил поверхневого натягу.

Найважливішим фактором, що визначають поведінку струменя, є швидкість її руху стосовно повітря. При цьому байдуже, чи буде в русі повітря, а рідина практично нерухлива або вона буде мати значну швидкість і направлятися в нерухливе повітря.

Основною зовнішньою причиною розпаду струменя є вплив на її поверхню аеродинамічних сил, що прагнуть деформувати й розірвати струмінь, тоді як сили молекулярної взаємодії в рідині перешкоджають цьому.Генератори холодного туману краплі препарату розміром близько 5-50 мкм.

Цей метод забезпечує утвір рівномірного вологого осаду на всіх поверхнях приміщення, включаючи стелю, а також на всіх елементах устаткування й внутрішньої облаштованості. Основними перевагами генераторів холодного туману є широкий діапазон засобів, що використовуються.

Прилад для очистки зерна від шкідників

Наслідки та збитки від шкідників

За багато тисячоріч комахи дивним образом пристосувалися до життя в зерні. Самі небезпечні з них рисовий і комірний довгоносики, рижий мукоїд, зерновий точильник і зернова міль - у якості житла й свого продовольчого складу використовують самі зернятка.

Вони зі спритністю забираються усередину зерновок, де, виражаючись складом класика, їм "готовий і стіл, і будинок". Цей "стіл" у вигляді ендосперму, заради якого людство вирощує пшеницю, вони після його поїдання заміняють своїми трупиками, линочными шкурками, екскрементами, сечовою кислотою й іншими виділеннями.

Наслідки та збитки від шкідників

Зерно й вироблена з нього борошно стають не придатними для харчування, отрутними. Саме тому зерно заборонене "прямою особою" використовувати на продовольчі цілі, якщо сумарна щільність забруднення (СПЗНПЗ,сиз,СП,спи,СПС,СПУ) його комахами й кліщами перевищує 15 экз/кг.

Щоб такого не відбувалося, необхідно дотримувати інтегрованої системи заходів щодо захисту зерна від комах і кліщів. Та не забувати про профілактичні заходи на вашому підприемстві які в подальшому значно скоротять витрати на боротьбу зі шкідниками тому що профілактичні заходи набагото дешевші ніж боротьба з шкіниками у зараженній зернопродукції.

А саме головне підтримка фітосанітарного стану вашого підприемства набагато скоротить ваші затрати на боротьбу з шкідниками!

Препарати, які ТОВ «ФУМ-ТРАНС» використовує при знезараженні товарного зерна та посівних матеріалів, не впливають на їх якісні показники.