Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «ФУМ-ТРАНС» надає послуги з дезінсекції (знезараженню) складських приміщень, млинів, крупорушок, олійниць і т.д. з фумігації зернових продуктів в складах, силосах, силосних банках. Підприємство має 6-ти річний досвід у цій галузі, спеціалізований транспорт, високотехнологічне обладнання,високоякісні препарати зарубіжних провідних виробників, та досвідчений штат працівників, які мають великий досвід роботи, посвідчення та всі необхідні допуски, пройшли підготовку в спеціалізованих закладах за даним фахом в таких, як:

  1. Інститут захисту рослин.
  2. Інспекція захисту рослин.

Сертифікати, свідоцтва та посвідчення кваліфікації наших працівників.

Наша компанія може на високому рівні та з високою якістю виконати роботи на вашому підприємстві, надати рекомендації по зберіганню зернових продуктів без шкідників, та по підтримці фітосанітарного стану на вашому підприємстві. Наше підприємство проводить подвійну обробку складських приміщень.

Ціни на послуги станом на лютий 2020р.

Вид робіт Ціна
Подвійна обробка приміщень препаратом К-Обіоль від 0.55коп. до 0.60
Подвійна обробка приміщень іншими препаратами від 0.48коп. до 0.54 коп
Фумігація зернових препаратами китайського виробництва від від 18,00 грн. за 1 тону.
Фумігація зернових препаратами Бразильського виробника (Магтоксин) від 22 грн. за 1тону

Керівництва деяких підприємств вважають, що позбутися шкідників можна «своїми силами» або вирішити проблему за копійки - це помилка. Придбання непрофесійних та дешевих препаратів та непрофесійне їх застосування не позбавить від шкідників, а тільки скоротить їх чисельність, а через деякий час вони знову створять ще більше проблем. Особливістю професійних препаратів та професійне їх застосування - є знищення шкідників на 100% .

Імпортні препарати високої якості коштують недешево, плюс кваліфікована праця професійних спеціалістів по дезінсекції(знезараженню) роблять послуги вельми не дешевими.

Препарати, які ТОВ «ФУМ-ТРАНС» використовує при знезараженні товарного зерна та посівних матеріалів, не впливають на їх якісні показники.

На ринку існує чимало фірм, що проводять роботи за вигідними цінами та дешевими не сертифікованими препаратами. Але знайте: отримуючи дешеві послуги, ви піддаєте ризику себе та ваших робітників, які можуть потрапити до лікарні з отруєнням, в приміщеннях може знаходитися запах препарату тривалий час і допуск робітників в такі приміщення неможливий, так як робітники отримають отруєння! Це пов’язано із застосуванням дешевих неякісних препаратів, що дуже шкідливі та залишають запах в продукції та приміщені на тривалий час.

Збереження зерна від шкідників

А тим часом, ви ще не вирішили і проблему, бо шкідники повернуться і знову треба з ними боротися. А найголовніше - що таким підприємствам не можна виставити якісь претензії, тому що у таких підприємств немає ні адреси, ні бухгалтера, а якийсь тимчасовий офіс у незрозумілому приміщенні. Такі підприємства не мають спеціалізованого транспорту, а приїздять на звичайних легкових автомобілях, в яких знаходяться ядохімікати, обладнання,робочий одяг та самі працівники. Так, про які заходи безпеки чи охорону праці може йти мова? А головне, що такі підприємства не є членами всеукраїнської фумігаційної асоціації, яка контролює своїх членів з якості виконаних робіт! Охороні праці, захисту навколишнього середовища, екології та інших нормативних актів!

ТОВ «ФУМ-ТРАНС» надає послуги по дератизації приміщень та території підприємств! У нас можна придбати високоякісний препарат для боротьби з гризунами, який дуже ефективний та простий у використанні.